На Сході від ворожої кулі загинув боєць з Львівщини (ФОТО)

Вчора, 30.04.2019 року, у районі населеного пункту Мар’їнка, Донецької області, внаслідок ураження ворожим снайпером, загинув боєць 24 ОМБр імені короля Данила, Куцик Володимир.

“Із великим сумом повідомляємо Вам про важку втрату у Королівській бригаді. Вчора загинув наш побратим, 1968 року народження, житель села Стоянів, Радехівського району, Львівської області. Солдат Куцик Володимир Анатолійович знаходився на спостережному посту взводного опорного пункту одного із підрозділів бригади та виконував бойове завдання”, — зазначає прес-служба 24 ОМБр імені короля Данила.

У бригаді повідомляється, що під час зміни Володимиром позиції, бойовики відкрили вогонь із новітньої російської снайперської гвинтівки калібру 12,7 мм.

“Одна із куль поранила нашого захисника. Йому відразу було надано невідкладну медичну допомогу та розпочато евакуацію до лікарні. Але, на жаль, поранення виявилося несумісним із життям”, — йдеться у повідомленні.

“Відповідальний, доброзичливий, щирий, завжди готовий прийти на допомогу і навчити. З повагою ставився до своїх командирів, не зважаючи на те, що був набагато старшим за них. Користувався повагою у колективі — таким Володимир Анатолійович залишиться у нашій пам’яті. Вічна пам’ять, друже”, — йдеться у допися.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!