На Сумщині поховали військового, який трагічно загинув на Львівщині (фото)

У селі Саї, Роменського району, Сумської області, поховали військовослужбовця окремої мотопіхотної бригади старшого солдата Анатолія Мельника, що трагічно загинув 28 січня цього року на Львівському військовому полігоні. Про це пише “Армія.Inform”.

В останню путь загиблого воїна провели рідні та близькі, представники оперативного командування «Північ», Сумського обласного та Липоводолинського районного територіальних центрів комплектування та соцпідтримки, представники органів місцевої влади, командири і товариші по службі.

“Поховання відбувалося відповідно до нового ритуалу із залученням військового оркестру, поховальної групи, почесної варти, прапороносців і салютного відділення. Для нас дуже важливо вшанувати загиблого військового і віддати йому належні військові почесті. Він гідно захищав свою країну, і це, на жаль, останнє, що ми можемо для нього наразі  зробити”,  — зазначив  начальник пресслужби Сумського обласного територіального центру комплектування та соцпідтримки капітан Олександр Бондаренко.

Додамо, що старший солдат Анатолій Мельник загинув вранці 28 січня внаслідок наїзду МЛ-ЛБ на полігоні у Львівській області.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!