На Сихові планують додатковий автобусний маршрут

Завтра, на виконавчому комітеті ЛМР будуть внесені зміни в маршрут № 4а. Завдяки цим змінам, мешканці вул. Сихівська, Каваларідзе, Коломийська матимуть додатковий автобусний маршрут 4а. Про це інформує ГО “За якісний транспорт”, на своїй сторінці у “Facebook”.

Цей маршрут курсуватиме наступним чином: просп. Червоної Калини–вул. Коломийська–вул. І. Кавалерідзе–вул. Сихівська–просп. Червоної Калини–вул. В. Стуса–вул. Снопківська–вул. Шота Руставелі–вул. Зелена–пл. Митна–вул. В. Винниченка–вул. Підвальна–вул. І. Гонти–пл. Князя Ярослава Осмомисла–пл. Різні–просп. В. Чорновола–просп. Свободи–пл. А. Міцкевича–пл. Галицька–вул. Князя Романа–вул. І. Франка–вул. І. Свєнціцького–вул. В.Стуса–вул. С. Литвиненка–вул. Угорська–просп. Червоної Калини–вул. Сихівська–вул. І. Кавалерідзе–вул. Коломийська–просп. Червоної Калини.

Щодо маршруту загального користування № 32, попередньо прийнята позиція, що в цьому році мають курсувати автобуси великої вмістимості (марок: “МАЗ”, “Електрон”, “ЛАЗ”) на цьому маршруті. Точної дати немає, через проблему із водіями, АТП-1 з вересня почне пошук водіїв, для обслуговування вищезазначеного маршруту.

Для покращення транспортного сполучення мешканців, що проживають на вулицях Драгана, Скрипника пропрацьовується декілька варіантів: 
— зміна перевізника на автобусному маршруті № 7; 
— зміна кінцевої зупинки одного з маршруті, що мають кінцеву зупинку на пр. Червоної Калини; 
— створення нового автобусного маршруту, який проходитиме і матиме кінцеву зупинку на вищезазначених вулицях.

Щодо наступних пунктів, плануємо створити робочу групу в другій половині серпня для напрацювання рішення щодо створення виділених смуг громадського транспорту по проспекті Червоної Калини, вул. Сихівська; встановлення табла прогнозування часу прибуття громадського транспорту на зупинках, що знаходяться на вул. Сихівській і проспекті Червоної Калини і на кінцевій зупинці трамвайного маршруту № 8 на пл. Соборній; зміни в організації дорожнього руху в межах коригування дії циклу світлофорних об’єктів на проспекті Червоної Калини.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!