На Тернопільщині молодий хлопець помер від ускладнень після кору (ФОТО)

Сьогодні, третього травня, не стало 27-річного тернополянина Андрія Шморгана, за життя якого боролися у реанімації обласної університетської лікарні. У чоловіка було ускладнення після кору, він лежав у лікарні у важкому стані. Про це повідомляє місцеве видання “20minut.uа”.

Фото: “20minut.ua”

Про смерть Андрія повідомляють у соцмережі “Facebook” його друзі та близькі.

“Знав тебе, напевно, як ніхто довго… Чому світ такий несправедливий і забирає завжди найкращих?!… Ти був сильний і до останнього боровся за життя, але, на жаль, хвороба перемогла… Спочивай з миром, Друже!” — написав Ярослав Головко.

Нагадаємо, Андрій Шморган захворів 6 квітня, у нього боліло горло, була температура кашляв. 11 квітня у нього з’явилася висипка. Медики діагностували кір. 12 квітня почав ще більше кашляти та задихатися, його перевели в реанімацію на кисень.

У суботу, 13 квітня, після обіду стало гірше, почав задихатися, не дихав, його перевели на штучну вентиляцію легенів. У вівторок, 16 квітня, у нього відмовили нирки, і його перевезли в обласну університетську лікарню.

Недуга прогресувала так швидко, тому що у нього вроджена вада легенів, і вони найшвидше вражуються, розповідала дружина Андрія, Катерина. 

Чоловік був підключений до гемодіалізу у реанімації в обласній університетській лікарні. Але нирки не запрацювали, стан був критичний. Друзі, родичі, однокласники та одногрупники весь цей час молилися за Андрія, збирали кошти на лікування, здавали кров. На жаль, хвороба виявилася сильнішою.

Андрій Шморган закінчив Тернопільський медуніверситет, у нього вища фармацевтична освіта, працював медичним представником мережі аптек. 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM