На Тернопільщині помер лікар, фото якого було на бігбордах по всій країні

Серце 51-річного терапевта Почаївської райлікарні Івана Венжиновича перестало битися 1 жовтня. Про це повідомляють на сторінці  райлікарні у соцмережі “Facebook”. У чоловіка, ймовірно, був СOVID-19, наразі, у лікарні чекають результатів ПЛР-тесту.

“Незбагненна втрата! Ми всі сумуємо. На 51-му році життя перестало битися серце лікаря Венжиновича Івана Федоровича. Адміністрація та колектив висловлює щирі співчуття  рідним та близьким. Ми поділяємо Ваш біль та горе. Нехай добрий світлий спомин назавжди залишиться у серцях усіх, хто знав, кого Він лікував, любив та шанував. Нехай милосердний Господь успокоїть його душу у Своїх Небесних Оселях, там, де спочивають праведні. Вічна та світла пам’ять”, — йдеться у повідомленні Почаївської райлікарні.

Незбагненна втрата! Ми всі сумуємо. На 51 році життя перестало битися серце Лікаря Венжинович Івана Федоровича….

Posted by Почаївська РКЛ on Thursday, October 1, 2020

Іван Венжинович потрапив до райлікарні увечері 28 вересня з пневмонією та з підозрою на СOVID-19, повідомив виданню “Терміново” головний лікар Почаївської райлікарні Богдан Кучер. Та на жаль, життя медика врятувати не вдалося… Чи був у лікаря СOVID, поки не підтверджено. — Наразі, очікуємо результатів ПЛР-тесту, — каже головний лікар.

Іван Венжинович займався лікуванням хворих із СOVID-19. Фото медика з написом “Дякуємо за життя” було розміщене на бігбордах по всій країні, розповів Богдан Кучер. — До нас приїжджали робити репортаж із закордонного видання. Вони і зробили це фото, — пригадує головний лікар райлікарні. — Дуже сумно, що Івана Федоровича вже нема з нами… “

Нагадаємо,  на початку пандемії у травні цього року американське новинне агентство “Associated Press” опублікувало репортаж з український лікарень, у тому числі з Тернополя і Почаєва. У матеріалі йшлося про важкі умови роботи та відсутність засобів захисту у медиків, які лікують хворих із СOVID-19. У кадр журналістів потрапив і лікар Іван Венжинович.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!