На Тернопільщині померла 3-місячна дитина від коронавірусу (ВІДЕО)

У Тернопільській області 20 жовтня від коронавірусу померла 3-місячна дитина.   Про це повідомили в ДУ “Тернопільський ОЦКПХ МОЗ України”.

За даними медиків, немовля було родом із Кременецького району Тернопільської області. Головна санітарна лікарка Тернопільської області Оксана Чайчук повідомила в коментарі, що немовля не перебувало на лікуванні у медичному закладі.

“Дитина померла вдома. Її до лікарні не госпіталізували. Ми про цей випадок дізнались вчора. Зараз триває розслідування і лише після нього будуть відомі якісь подробиці”, — сказала нам Оксана Чайчук.

У сюжеті “ТСН” повідомили подробиці смерті дитини. Як з’ясували журналісти, родина дитини декілька років тому перебувала на обліку соцслужб через недогляд за дітьми, оскільки там померла ще одна дитина.

Родичі дитини стверджують, що симптомів захворювання в дитини не помічали, і смерть була раптовою. Втім після розтину медики з’ясували, що у дитини був коронавірус.

Батьки немовляти не були щеплені. У них вже взяли тести — але результатів ще нема. Втім відомо, що недавно у родині відсвяткували хрестини і медики не виключають — хворобу приніс хтось з гостей.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!