На українсько-польському кордоні величезний затор

Величезні черги виникли на українсько-польському кордоні у пункті пропуску “Ягодин”. Вантажівки розтягнулись трасою на п’ятнадцять кілометрів. І кажуть, що стоять вже кілька днів, йдеться у “ТСН”.

На виїзді з України до Польщі простоює більше 800 вантажівок. Черга розтягнулася на 15 кілометрів і не зменшилася за ніч. Дехто з водіїв стоять тут вже п’ять днів. По кілька годин машини навіть не рушають з місця. Час від часу між водіями виникають сварки, бо багато охочих оминути чергу. Насамперед це фури, що їдуть порожніми. Але їх не пропускають ті, хто вистояв довжелезну чергу.

На митниці запевняють — працюють, як зазвичай. Транспортний колапс пояснюють тим, що минулого тижня в Укртрансбезпеці почали видавати чергову порцію дозволів на міжнародне перевезення вантажів.

І перевізники масово ринули до кордону. “Ягодин” — це найкоротший шлях до Європи, тому тут і утворилося таке скупчення машин. Водії, які простоюють тут по кілька діб, кажуть, терпець у них уривається.

Мешканці довколишніх сіл вже організували своєрідний бізнес — вони продають їжу водіям. Легкові автомобілі проїздять іншим коридором без затримок. Така ситуація з вантажівками може тривати до кінця тижня — прогнозують митники. 

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!