На відремонтованих у Львові вулицях “стоїть” вода під час дощу (ФОТО)

У Львові вулиця Пекарська, яку нещодавно відкрили для проїзду, не справляється з водовідведенням під час дощу. Про це зауважили активісти ГО “Зручне Місто”, передає “Еспресо.Захід”.

“Дуже засмучує ситуація з водовідведенням на вулиці Пекарській. Чомусь саме на переходах найбільше затримується дощова вода. А мало б бути навпаки…”, — йдеться в повідомленні, яке проілюстровано світлинами, на яких видно, що вода не стікає в дощоприймачі й тому утворюються великі калюжі.

На велодоріжках також стоїть вода, бо бокові дощоприймачі не справляються зі своєю функцією.

“Так само, як і на кільці Хмельницького. Водовідведення — це загальна проблема проектів ІПР”, — написала львів’янка Анастасія Карп’як і показала відео, де великі калюжі на вул. Хмельницького.

Натомість головний проєктант міста, директор ЛКП “Інститут просторового розвитку” Олег Шмід зазначив, що “навмисне ям не креслив”.

“Є такий розділ проєкту, який називається вертикальне планування. Його неможливо виконати неправильно, тому що це відразу видно на кресленні. Яму можна зробити, тільки відступивши від вказаних відміток проєкту під час будівництва. А заливання водою кільця на Хмельницького — це загальна проблема колектора Полтви, з якого у великі зливи вода тече назад — на поверхню, бо не вміщається в тунелі”, — написав Шмід.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!