На Вінничині вантажівка з небезпечними хімікатами впала в річку

Опубліковано 9 Червня 2019 о 14:00

Мешканців закликають тимчасово припинити вилов риби, купання та випас худоби в акваторії річки. Про це повідомляє Патрульна поліція Львівської області.

У селі Збаржівка, Погребищенського району, Вінницької області, трапилася ДТП. Під час транспортування інсектициду, автомобіль перевернувся в притоку річки Рось, яка протікає декількома областями, зокрема, Київською, Вінницькою, Черкаською. Ця річка є притокою Дніпра, її протяжність 346 км.

Зараз спеціальні служби роблять заміри води та локалізують можливу зону ураження.

Як інформує Білоцерківська РДА, під час транспортування 1 тони інсектициду «Нурал B» автомобіль перевернувся в притоку річки Рось. На території Погребищенського району загинула риба та інші мешканці водойм. Через 10–12 годин інсектицид досягне Білоцерківщини.

Препарат «Нурал В» у роздріб поставляється в основному в скляних ампулах по 10 мл і розбавляється приблизно на 10 літрів води. Виходить, 1 мл отрути = 1 літр розчину. Отже, 1 тонна = 1 млн мл отрути, з яких вийде 1 млн літрів = 1000 тонн готового розчину. Захисна дія препарату триває кілька тижнів, повністю розщеплюється за кілька місяців.

загрузка...

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM