На Водохреща у Львові можна буде скупатися у трьох водоймах (локації)

На останній празник різдвяного циклу — Водохреща, що буде 19 січня, пірнути під воду у Львові можна буде в парку Горіховий гай, на Погулянці та у Винниках.    

Про визначені території, де будуть проводитись організовані купання та забавляння, повідомили у Львівській міськраді сьогодні, 16 січня.

“У нас офіційно є інформація про три локації, де будуть організатори — це Горіховий гай, на вул. В. Великого, на Погулянці озеро біля Центру творчості дітей та юнацтва і ще одна локація — це озеро у Винниках, на вул. Шевченка. Відтак, місто рекомендує проводити купання на цих трьох локаціях, де є точно визначені організатори”, — заявив заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко.

На запит Львівської міської ради щодо організації безпечного проведення святкових заходів Водохрещення на водних об’єктах міста подано такі заявки:

1) озеро “Горіховий гай”, вул. В. Великого, 16 (відповідальний — директор ЛКП “Львівський кіноцентр” Андрій Породко);

2) Погулянка — вул. Вахнянина, 29а “Центр творчості дітей та юнацтва Галичини”. Святкування заплановане з 09.00 до 21.00 год. 19 січня. Водойма знаходиться на балансі “Центру творчості дітей та юнацтва Галичини”. Організатор святкових заходів — Тарас Білошицький;

3) Винники — на місцевому озері, на вул. Шевченка (відповідальний — заступник міського голови Б. Р. Шустер).

На водоймах працюватимуть рятувальні пости.

В інших водоймах категорично заборонено проводити самовільні купання та пірнання у воду, адже це небезпечно для життя та здоров’я.

За словами начальника міського управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Віктора Іваніцького, біля інших міських водойм, де купатися не можна, до свята мають встановити відповідні забороняючі таблички.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!