На Володимира Великого виявили чергового п’яного водія (ФОТО)

Опубліковано 3 Травня 2019 о 09:08

Вчора, 02.05.2019 р., у Львові сталася сумна подія: на парковку до “McDonalds” на вулиці В. Великого заїхав п’яний, як чіп, водій. Проте, покарати порушника не вдалося. Завдяки колективній байдужості та системним формальностям, водієві вдалося уникнути покарання. Про це розповідають активісти руху “Pitbull Lviv”, на своїй сторінці у мережі “Facebook”.

“Близько 21:50 год., на парковку “McDonalds”, що на вулиці В. Великого, залітає “тіло” на “Шевролє”, зі слів свідка, купити морозива на “МкДрайві”. Орієнтовно тоді ж, охорона закладу, бачачи усю картину, приймає рішення забрати у нього ключі. “Тіло” лягає спати в машині. О 22:25 год., у групу “Pitbull Lviv” пише учасник, який описує ситуацію, та просить відреагувати. Ми негайно повідомляємо патрульних”, — розповідають активісти, що займаються боротьбою з п’яними за кермом.

Проте, покарати злісного порушника ніхто не зміг. Для того необхідні були свідчення присутніх.

“Вже о 22:40 год., на парковку заїжджає екіпаж патрульних. Поліцейські оглядають пошкоджене авто, проте проникати всередину не поспішають. Ніхто з присутніх поруч не зголошується допомогти чи надати свідчення. О 22:50 год. приходить охорона закладу. Вони показали відео з камер, на яких, на жаль, не видно парковки, тільки заїзди та виїзди. І віддали ключі, мовляв, забирайте його. Писати чи надавати пояснення теж не захотіли. Та і для чого? Він ж нікого не зачепив, а такий вже приїхав”, — продовжують історію.

Близько 23:15 год., патрульні, після обстеження авто ззовні та встановлення особи, не маючи доказів чи свідчень присутніх, їдуть опрацьовувати інші важливі виклики. Як виявилось — водій вже попадався п’яним за кермом і мав на рахунку дві ДТП. 

На цей раз порушнику вдалося вийти сухим з води тому, що за півтори години жодна людина не повідомила про цю подію на “102”. Лише одна особа повідомила про це в оперативний чат “Pitbull”. І жоден з присутніх, хто був очевидцем, не виявив бажання допомогти поліції зробити свою роботу, щоб в майбутньому потенційний вбивця поніс покарання.

“Чи могли копи дістати ,,непритомне тіло” з машини і скласти протокол? Думаю так. Чи були би вони в цій ситуації праві? Навряд. Хто нам винен у наших бідах? Путін, Порошенко, Зеленський, Садовий, Трамп? Відповідальність і вміння подбати про себе та оточуючих — ні не чули? І що це — толерантність, співчуття, байдужість, саботаж, чи, можливо, ,,моя хата скраю”?” — підсумовують активісти.

Фото: “Pitbull Lviv”

 

 
 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM