На Волині селяни не дозволили заночувати прочанам МП – порушували карантин

 

Мешканці села Козлів, Локачинського району Волині, не дозволили в їхньому селі таборуватися учасникам хресного ходу, які йшли до Почаєва, і порушували карантинні вимоги й хотіли заночувати біля школи, передають «Волинські новини».

«Було 200 учасників ходи, всі без масок, дистанції ніхто не дотримувався. Звісно, це обурило місцевих мешканців, які вийшли на протест. Учасники ходи хотіли ночувати на спортивному полі біля школи, ми їх просили одягнути маски, ніхто нас не слухав. А коли віталися з ними, то казали «Слава Богу», а вони відповідали «Навіки слава!». А потім ми кажемо їм «Слава Україні», у відповідь тиша…

Прочани пішли далі, в Горохівський район. Як нам стало згодом відомо, то дорогою інші громади теж відмовлялися їх приймати. Тому зупинилися в лісосмузі»,цитує видання місцевих мешканців.

Також повідомляється, що просили поліцейських вплинути на ситуацію, проте безрезультатно.

«Вони їх супроводжують, ми кажемо, що так не може бути, карантин, правила одні для всіх, а поліцейські нам: «Значить у них є дозвіл, якщо вони так себе поводять»,розповіли місцеві мешканці, які долучилися до протесту.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!