На Волині за хабарництво затримали двох братів – адвоката та суддю (фото)

Працівники обласного управлінням захисту економіки Нацполіції, прокуратури Волинської області та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури припинили корупційну схему прийняття замовних судових рішень. Фігуранти справи одержали 3600 доларів США  хабара. Про це інформує Департамент захисту економіки Національної поліції України.

Працівники Департаменту захисту економіки Національної поліції разом з прокуратурою проводять заходи по викриттю та припиненню корупційних схем у судових органах.  
Під час їх проведення було виявлено факт протиправної діяльності адвоката, який у змові зі своїм братом, одним із керівників окружного адміністративного суду, організували злочинну схему по прийняттю замовних судових рішень.

В межах провадження оперативники управління захисту економіки у Волинській області Нацполіції, слідчі прокуратури Волинської області за процесуального керівництва Спеціалізованої антикорупційної прокуратури задокументували факт вимагання та отримання фігурантами справи неправомірної вигоди.  За те, щоб суддя даного суду прийняв рішення на користь заявника по адміністративному позову, вимагали хабар у розмірі 3600 доларів США.

23 лютого правоохоронці провели заходи по припиненню вказаної злочинної схеми. У ході невідкладних слідчих дій у приміщенні суду було виявлено частину коштів, одержаних у якості неправомірної вигоди за вирішення питання на користь позивача.
Наразі проводяться процесуальні заходи.

 

 

Загрузка...