На Волині засудили чоловіка за розбещення дітей

Отримав вирок 38-річний уродженець Луцька за те, що показував порно неповнолітньому хлопцю. Чоловік запросив потерпілого до себе в гості, запропонував випити алкоголь, після чого ввімкнув на телевізорі відео зі сценами сексу. Про це йдеться у вироку Нововолинського міського суду, випадок стався у жовтні 2020 року, пише “ТСН”.

Чоловіка покарали позбавлення волі на два роки. У вчиненому чоловік розкаявся і просив суворо не карати, посилаючись на те, що дитинство він провів у державних інтернатах, а у 2014 році отримав інвалідність 3-ї групи.

Окрім того в реєстрі судових рішень за грудень 2020 року є ще один вирок, який стосується цього ж інциденту. В документах зазначено, що неповнолітнього чоловік запросив до себе в гості з пропозицією випити алкоголь, згодом він намагався схилити його до вчинення сексуальних дій.

За скоєне тоді Нововолинський міський суд визнав чоловіка винним у порушенні одразу декількох статей: розбещення осіб, які не досягли 16 років; насильницьке задоволення статевої пристрасті неприроднім способом, вчинене відносно неповнолітнього; втягнення неповнолітніх у пияцтво. Чоловіку призначили покарання у вигляді позбавлення волі на 5 років.

Днями чоловіка визнали винним у розповсюдження порнографії серед неповнолітніх і покарали ув’язненням на 2 роки, але суд вирішив об’єднати два вироки, через що чоловік потрапить за ґрати на 5 років і 2 місяці.

Про зловмисника також відомо, що у 2015 році його судили за статтею “крадіжка”, за що він отримав 5 років позбавлення волі.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!