На Волині затримано військового, який зі зброєю втік з частини

Опубліковано 20 Квітня 2019 о 10:20

Увечері, 16 квітня, зі зброєю втік з частини у Володимирі-Волинському військовослужбовець строкової служби Артем Григоренко. У ніч на 20 квітня, хлопця затримали. 

Про це “ВолиньПост” повідомив заступник начальника Головного управління Національної поліції в області Сергій Козак.

За словами Козака, поліцейським, спільно з військовослужбовцями, через три доби пошуків, таки вдалося знайти хлопця, який втік з військової частини. Поліцейський додав, що зброя та набої — при строковику.

“Більше трьох діб кропіткої спільної роботи і пошуків, але ось і результат……. Дебати дебатами, а саме цієї ночі поліцейські ГУНП у Волинській області, спільно з військовослужбовцями 14 ОМБр, затримали цього “гулящого чоловіка з ружжом”, автомат з набоями при ньому… Дякую вам, колеги, що просто робите свою роботу, не озираючись на політиків”, — повідомив Козак. 

Нагадаємо, хлопцеві — 18 років. На військову службу хлопець був призваний у листопаді 2018 року, Братським районним військовим комісаріатом, Миколаївської області. З січня 2019 року проходив строкову військову службу в 14 окремій механізованій бригаді. Проживає в селі Новомар’ївка, Братського району, Миколаївської області.

 

 
 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM