На виборчих дільницях померло двоє людей, та зафіксовано понад тисячу правопорушень, — поліція

Опубліковано 22 Квітня 2019 о 09:15

Вчора, 21 квітня, правоохоронці зафіксували дві смерті на території та поблизу виборчих дільниць, під час голосування у другому турі виборів Президента України. Про це заявив Голова Національної поліції України Сергій Князєв, під час брифінгу щодо забезпечення публічного порядку під час виборів президента України, передає “УНН”.

«На жаль, констатуємо дві смерті громадян на виборчих дільницях», — сказав Князєв.

З його слів, одна жінка у Волновасі не дійшла до виборчої дільниці декілька метрів — лікарі не змогли її врятувати.

«І в Тернопільській області також помер виборець – місцевий мешканець», — додав він.

Крім того, впродовж дня голосування поліція зафіксувала 1245 повідомлень про порушення виборчого законодавства. Про це вже повідомила прес-служба патрульної поліції.

Голова Національної поліції України Сергій Князєв зазначив, що впродовж 21 квітня, до органів поліції надійшло 1245 заяв, пов’язаних з виборчим процесом. Під час проведення першого туру таких звернень було 2467. Найбільше повідомлень зафіксовано в Дніпропетровській області, Києві та на Донеччині.

146 повідомлень пов’язані з незаконною агітацією, 74 — з фотографуванням бюлетеня, зафіксовано 16 фактів пошкодження бюлетеня. Також надійшло 11 повідомлень про підкуп виборців, зафіксовано три спроби винесення бюлетеня.

 

Читайте також:   На Закарпатті чоловік спалив майно дружини та пасинка

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM