На вихідних львівські комунальники збиватимуть бурульки з дахів

Ця субота і неділя будуть робочими для комунальників. Однією з основних речей, на яких зосередять свою увагу комунальники, буде зняття бурульок і снігових шапок із дахів. Про це інформує пресслужба ЛМР.

«У комунальних служб вихідних не буде — субота-неділя у нас робочі дні. Відповідні накази вже підготовлено. Також у районних адміністраціях створено відповідні бригади, які будуть працювати на вихідних. У суботу і неділю також працює департамент житлового господарства та інфраструктури.

Станом на зараз, ми активно працюємо над зняттям бурульок з дахів та нависання снігу. І на вихідних особливо акцентуватимемо на цьому увагу. Для роботи залучаємо вишки. Також працюємо з людьми, які живуть на верхніх поверхах будинків, щоб вони надали доступ комунальникам, і ми мали можливість зняти бурулі з дахів.

У випадку, якщо ми не можемо це зліквідувати в силу певних технічних причин, то небезпечну ділянку внизу ми обгороджуємо стрічкою. Тому прошу мешканців звертати увагу на загородження і не переходити за межі.

Також будуть працювати аварійні бригади, які слідкуватимуть чи немає замерзання інженерних мереж у будинках. І працюватимуть аварійні бригади на випадок падіння дерев, бо є багато снігу на деревах.

Також прохання до мешканців, щоб вони не ставили автомобілі у невстановлених місцях, адже це може утруднювати роботу комунальників.

Нагадаю, що у нас працюють пункти обігріву. І якщо мешканці бачать, що хтось потребує допомоги, то цю людину треба скерувати туди. Станом на зараз ми організували більше 50 таких пунктів. Зокрема, вони є у наших управляючих компаніях, є на вул. Кирилівській, і на вул. Личаківській”, — розповіла Ірина Маруняк.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!