На Яворівщині — одна з найскладніших ситуацій по COVID-19 у Львівській області

Опубліковано 25 Червня 2020 о 16:43

Сьогодні, 25 червня, під керівництвом заступника голови обласної державної адміністрації Івана Собка та заступника директора департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації Андрія Васька у Яворівській РДА відбулась нарада щодо запобігання поширенню на території району гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19.

Про це інформує пресслужуба Львівської ОДА.

Під час наради присутні обговорили питання посилення контролю протиепідемічних заходів на ринках, в магазинах і дотримання суб’єктами господарювання умов карантинних заходів, контроль за роботою мобільних груп в районі.

Також особливу увагу зосередили на посиленні епіднагляду за особами, які перебувають на самоізоляції та контактними особами.

«Ми посилюємо роботу у цьому напрямі і будемо й надалі працювати над локалізаціями кожного спалаху індивідуально», — наголосив Андрій Васько.

Присутні заслухали звіт Яворівського відділу поліції ГУ НП у Львівській області та Яворівського районного відділу державної установи Львівського обласного лабораторного центру щодо ситуації з гострою респіраторною хворобою, спричиненої короновірусом COVID-19 на території Яворівського району.

«Ми з вами повинні розуміти, що ситуація серйозна, потрібно працювати і контролювати процес протиепідемічних заходів в районі. Наше завдання — максимально стабілізувати ситуацію. Завдання ж кожного мешканця Львівщини — дотримання елементарних заходів безпеки задля збереження свого здоров’я. Тут немає чужих людей, немає чужих лікарів, ми тут єдині і повинні розуміти, що тільки спільними зусиллями ми досягнемо результату та зупинимо поширення захворювання», — наголосив Іван Собко.

Члени наради обговорили алгоритм дій при підозрі на гостре респіраторне захворювання. Лікар-епідеміолог Яворівського районного відділу державної установи Львівського обласного лабораторного центру Левицька Віра Петрівна проінформувала про ситуацію, яка наразі склалася в районі.

«У Яворівському районні є ситуація з найскладніших у Львівській області. Зареєстровано 348 випадків, з них лабораторно підтверджено 251 випадок захворювання на COVID-19, — розповіла Віра Левицька. — Що робити особам, які контактували з хворим або підозрілим на захворювання COVID-19?  Перш за все, слід звернутись до свого сімейного лікаря, який направить вас на ПЛР обстеження, який оцінить клінічний стан ваш, стан вашого здоров’я, необхідність надання медичної допомоги та лікування, і порекомендує режим самоізоляції. Особливим є дотримання самоізоляції впродовж 14 днів,  наприкінці терміну 14 днів слід провести ПЛР обстеження. Після отримання негативного результату проводиться повторне обстеження через 4–5 днів, коли другий результат негативний людина може виходити з самоізоляції».

Зазначимо, що в трійці антирейтингу по захворюваності на коронавірус Яворівський район уступає лише Пустомитівщині та Львову.

Загалом ситуація з інфікованими COVID-19 у Львівській області має такий вигляд:

Бродівський район — 55 випадків;

Борислав — 8 випадків;

Буський район — 43 випадки;

Городоцький район — 115 випадків;

Дрогобицький район — 8 випадки;

Дрогобич — 38 випадків;

Стебник — 8 випадків;

Жидачівський район — 38 випадків;

Жовківський район — 263 випадків;

Золочівський район — 27 випадків;

Кам’янка-Бузький район — 133 випадки;

Миколаївський район — 89 випадків;

Моршин — 6 випадків;

Мостиський район — 27 випадків;

Новий Розділ — 13 випадків;

Перемишлянський район — 61 випадок;

Пустомитівський район — 452 випадки;

Радехівський район — 20 випадків;

Самбірський район — 19 випадків;

Самбір — 16 випадків;

Сколівський район — 16 випадків;

Сокальський район — 110 випадків;

Старосамбірський район — 7 випадків;

Стрийський район — 25 випадків;

Стрий — 42 випадки;

Трускавець — 9 випадків;

Турківський район — 19 випадків;

Червоноград — 69 випадків.

Найбільше хворих зареєстрували у Львові — 2572.

Нагадаємо, що загалом у Львівській області підтверджено 4627 випадків інфікування коронавірусом, з них 123 — летальні.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM