На Закарпатті чоловік набрав кредитів на 37 ромів і забрав гроші

На Закарпатті чоловік оформив онлайн-кредити на 37 людей  та привласнив ці гроші собі. Про це йдеться у матеріалах справи, оприлюдненій ЄРДР.

За даними місцевих ЗМІ, потерпілі — особи ромської національності. Чоловік спричинив матеріальну шкоду потерпілим на загальну суму 17 4150 гривень 00 копійок.

Зазначається, що чоловік здобув персональні дані ромів, які володіли картками “ПриватБанку”, включаючи дані паспорту, ідентифікаційного коду, дублікати їхніх сім-карт та банківських карток.

Після оформлення кредитів  у «Манівео Швидка Фінансова Допомога»,чоловік пересилав гроші з карток жертв прямо на свою картку, а певну частину грошей він знімав в одному і тому ж банкоматі в Мукачеві, що зіграло на руку слідству.

Злочинця затримали і йому загрожувало 5 років, однак через те, що чоловік погодився співпрацювати зі слідством та визнав свою вину, йому дали 2 роки випробувального терміну та відпустили на свободу.

“Під час укладення угоди про визнання винуватості прокурор та обвинувачений узгодили міру покарання за вчинені ним кримінальні правопорушення,а саме за ч. 3 ст. 190 3 роки позбавлення волі, ч. 1 ст. 200 3 тисячі неоподаткованих мінімумів доходів громадян, — 51000 грн., ч. 2 ст. 200 85000 грн., ч. 1 ст. 361 3 р. позбавлення волі, та ч. 2 ст. 361 5 р. позбавлення волі, ч. 1 ст. 70 КК України 5 років позбавлення волі”, — йдеться у матеріалі справи.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!