На Закарпатті від кору померла чотирирічна дитина

У Мукачівській обласній дитячій лікарні померла чотирирічна дівчинка з Лазів, яка отримала ускладнення від кору – пневмонію. Про це повідомило місцеве видання Tyachiv.com.ua

Сьогодні, 8 лютого під час зустрічі членів громадської ради при РДА  з керівництво районної влади та правоохоронних органів про смерть дитини повідомив головний лікар Тячівської РЛ №1 Федір Яринич. 

За інформацією, два тижні тому у важкому стані  дівчинку з Лазів було госпіталізовано до Тячівської РЛ №1, де вона пробула добу й була транспортована спецавтомобілем у супроводі дитячих реаніматологів до Мукачівської лікарні. У реаніматологічному відділенні дівчинка пробула 12 днів. Наразі підтверджено, що дитина померла у лікарні.

– Дівчинка  мала ускладнення корі – важку пневмонію з дихальною недостатністю й без наркозно-дихального апарата не могла обходитися, – зазначив Федір Михайлович. 

Наразі до лікарні госпіталізовано 40 хворих на кір, з них 12 дорослих. Як зазначив Федір Яринич, з огляду на те, що інфекційне відділення лікарні розраховане тільки на 30 ліжок, було додатково на базі відділення отоларингології розгорнуто ще 15 ліжок. 

– Щодня до медиків екстреної допомоги звертаються 3-4 хворих на кір. Поки що динаміка захворювання на кір у районі ще не пішла на спад, – каже лікар. 

А причиною такого масового нездужання на кір, медики вважають, відмову батьків вакцинувати дітей. І зазначають: єдиний захист від кору – це вакцинація. 

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!