На засіданні виконкому Генадія Васьківа облили фарбою (ФОТО, ВІДЕО)

Опубліковано 24 Травня 2019 о 10:36

Сьогодні, 24.05.2019 р., засідання Виконкому у Львівській міській раді, завершилося облиттям заступника мера Генадія Васьківа зеленою фарбою. Про це повідомив голова ГО “Варта1”, Ігор Зінкевич.

На засіданні спалахнув конфлікт, під час якого Васьківа облили фарбою гуаш. За попередніми даними, незгода і подальші дії стосувались таких питань: перше питання  — чому 20 мільйонів гривень виділили Чуркіну, російському бізнесмену, теперішньому власнику ЛАЗу?

Друге питання стосувалось незаконного виділення землі, яка ніби-то виділяється на виконкомі.

Також є інформація, що облили і Євгена Бойка. 

“Засідання виконавчого комітету, де всупереч здоровому глузду та законодавству України приймаються рішення, що шкодять громаді міста перенесено на невизначений термін! Євген Бойко та Генадій Васьків облиті фарбою. Жодного незаконного рішення не прийнято!” — повідомив Володимир Бено, який був присутній на засіданні.

Виконком перенесено на невизначений термін.

Як уточнила “Четверта студія”, найбільш незгідними з рішеннями виконкому були учасники АТО, які прийшли на виконком, виступили із протестом проти рішення щодо виділення квартир Львівською міською радою для чиновників: директору департаменту економічної політики Львівської міськради Ірині Кулинич та заступнику міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергію Бабаку. 

За словами голови Української спілки учасників АТО Максима Кам’янецького, міськрада не виділяє учасникам АТО квартири, хоча зобов’язана це робити згідно з державною програмою, однак для чиновників Андрія Садового квартири знаходяться.

Інформація доповнюється.

 

 

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM