На Жовківщині з кранів течуть “коричневі помиї”

Мешканці сіл, що на Жовківщині, нарікають на якість води. Про це інформує кореспондент “Варта1” Михайло Ребриш.

Як зазначає Новелла Завацька-Ласкава, 4 листопада, вісьмом житловим будинкам на вул. Проектній (вся вулиця) відключили водопостачання. На вулиці в будинках проживає 17 малолітніх дітей.

“По воду треба ходити на сусідню вулицю. Де не факт, що три села нашоі сільради, забезпечуючи водою значну частину Львова, не відключать від водогону весь Зашків, бо там хтось і колись намутив у документах. Водоканал, відбираючи воду, сприяє осіданню грунтів, чим сприяє руйнації будинків, а також землі, що стає непридатною і небезпечною до обробітку. Водоканал отримує надприбутки з наших природних ресурсів, які не завжди доходять до бюджету, замість того, щоб вкладати гроші в інфраструктуру сіл, спричиняє всякого роду незручності. Якщо ми ще увійдемо в львівську громаду, то і природні ресурси будуть у розпорядженні львівської влади. Що говорити про львівську, якщо наша нас не захистила”, — йдеться у повідомленні обуреної жінки.

“Течуть з крана коричневі помиї. Комунальні служби регулярно (кілька разів на рік) розкопують одні й ті ж місця, потім закопують, при цьому питання просто ніяк не вирішується і все залишається на місці… схоже, ці розкопки — суцільне окозамилювання, а роботи по заміні застарілого обладнання не ведуться…”, — додає кореспондент “Варта1”.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!