На Житомирщині підліток зламував акаунти вчителів та від їх імені публікував образливі коментарі

Подія сталась в одній із територіальних громад Житомирського району. Підліток заради розваги булив на навчальних вебплатформах учителів, попередньо зламавши їх акаунти. Про це повідомили у Поліції Житомирської області.

До поліції звернулись вчителі загальноосвітнього закладу однієї із громад Житомирського району. Вони повідомили про систематичне цькування через Інтернет. За словами заявників, хтось скористався їхніми особистими паролями для входу на навчальні вебплатформи та від імені вчителів публікував образливі коментарі стосовно колег.

Про такі обставини один з педагогів поскаржився директорові навчального закладу. Однак керівник не звернув належної уваги на ситуацію і не вбачав потреби звертатись до правоохоронців.

Певний період вчителю, який адміністрував вебплатформу, вдавалось видаляти образливі коментарі, однак замість них з’являлись нові. Врешті він перевірив інформацію, звідки публікуються цькування, і передав ці відомості поліційним самостійно.

Викритим у булінгу відносно вчителів виявився 15-річний учень цього ж навчального закладу. Як з’ясувалось, він зламав окремі акаунти і таким чином розважався.

У середу, 24 лютого, з підлітком провели роз’яснювальну роботу щодо неприпустимості подібної поведінки й правових наслідків систематичного цькування. Оскільки хлопець не досяг віку настання адміністративної відповідальності, то протокол за фактом булінгу складено відносно його матері.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!