У Львові зловили грабіжників та влаштували їм самосуд (відео 18+, фото)

Вчора, 10 січня, гастролера зі столиці, який «промишляв» крадіжками з кишень львів’ян покарали. Небайдужі облили йому лице зеленкою. Про це повідомляє Роксолана Лісовська, у групі “Л.О.В.Ц.І”.

“А ви знали, що цієї зими актуальним є зелений колір (відтінок аптечної зеленки)?. Всім ТАКИМ до лиця. Можливо до Львова дорогу забуде. Щасливої дороги і всього найкращого йому побажаємо”, — йдеться у дописі.

Чоловіка, який уже встиг відзначитись 5 січня на крадіжці у Львові, звати Пап Андрій Калманович. Він хотів викрасти телефон у дівчини.

Тоді його передали у райвідділ поліції, чим закінчилася справа, однак невідомо.

Чоловік не вперше потрапляє у поле зору поліції, очевидців та ативістів, які боряться з кишеньковими злодіями і не лише у Львові. Раніше його кілька разів затримували за пограбування у Києві. Що цікаво, Пап Андрій Калманович часто ходить у жіночому одязі. А на сторінці у соцмережі взагалі перебуває в образі жінки.

Як розповіли у  “Telegram”-каналі “Київ Оперативний”: “Колеги зі Львова зловили мерзенних грабіжників-крадіїв та влаштували їм трохи самосуду. На жаль, так відбувається у 2021, бо “всеодноїхнесадять”, а людям якось захищати своє майно потрібно”, — повідомили на каналі й опублікували відео, як грабіжникам пояснили, що грабувати жінок, дітей, перехожих не гарно.

Додамо, що львівська група “Л.О.В.Ц.І”, як зазначають її адміністратори, створена для активного і якісного набору добровольців, які мають бажання змінити на краще своє місто та країну. У мірі можливостей очистити Львів від злодіїв, несправедливості. Спільнота вже неодноразово відзначалася боротьбою з крадіжками осіб ромської національності, хоча й наголошують, що для них головне — боротьба зі злочинністю в місті, не залежно від національної, расової, статевої приналежності.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!