Надрукував на принтері: львівський суд визнав винним чоловіка, який підробив ПЛР-тест

 

Яворівський районний суд Львівської області визнав винним чоловіка у підробці негативного результату ПЛР-тесту на Covid-19 і призначив 850 грн штрафу. Про це пише «Главком», з посиланням на вирок від 28 квітня.

Чоловік вдався до «хитрощів» через небажання сидіти на самоізоляції

За даними слідства, 7 квітня обвинувачений, перебуваючи за місцем свого проживання, за допомогою комп’ютерної техніки виготовив висновок дослідження на виявлення гострої респіраторної хвороби Covid-19, спричиненої коронавірусом «SARS-CoV-2» з негативним результатом.

 

Фальшивий документ був зроблений на бланку «Першої соціальної медичної лабораторії «Ескулаб» без відтиску круглої печатки підприємства та відповідного QR-коду. У такий спосіб чоловік планував уникнути самоізоляції на території України.

Наступного дня, 8 квітня, під час перетину пункту пропуску через державний кордон України для автомобільного сполучення «Краківець–Корчова», рухаючись в Україну з Польщі, чоловік продемонстрував інспектору Державної прикордонної служби України начебто свій негативний ПЛР-тест на Covid-19.

У суді обвинувачений визнав вину і пояснив, що дійсно підробив висновок дослідження з негативним результатом, не здававши жодних аналізів, який у подальшому пред’явив прикордоннику під час проходження митного контролю.

Також чоловік уклав з прокурором угоду про визнання винуватості, яку й затвердив суд.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!