“Нагріли руки” на м’ясі для закладів освіти: заступник міського голови на Львівщині отримав підозру

У заволодінні бюджетними коштами під час постачання продуктів для закладів освіти підозрюється постачальник та заступник міського голови на Львівщині. Про це сьогодні повідомили у пресслужбі прокуратури Львівської області.

За даними слідства, у лютому 2018 року ФОП переміг у тендері для постачання продуктів харчування для потреб шкіл Сокальського району, зокрема яловичини охолодженої та філе курячого. Пізніше підозрюваний укладав додаткові угоди для поставки продуктів проте вже за необґрунтовано значно вищими цінами, а різницею між фактичною та сумою що була сплачена, незаконно заволодів. – йдеться у повідомленні

За процесуального керівництва прокурорів Львівської обласної прокуратури повідомлено про підозру заступнику міського голови Червонограда у службовій недбалості (ч. 1 ст. 367 КК України), та фізичній особі-підприємцю у незаконному заволодінні майном (ч.ч. 2, 3 ст. 191 КК України).

У свою чергу, заступник міського голови Червонограда, який на той час був директором комунальної установи «Центр з обслуговування закладів освіти Сокальського району», через службову недбалість, при відсутності коливання ціни на яловичину, придбав для закладів освіти району товар за значно завищеними цінами.

Як результат, комунальному підприємству було заподіяно матеріальну шкоду на суму понад 170 тис грн.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!