Найбільше від негоди у Львові постраждав Високий Замок (фото)

Опубліковано 12 Червня 2020 о 16:03

Найбільше внаслідок негоди, яка спостерігалася у Львові 11 червня, постраждав парк «Високий Замок».

Лише там за вчора було повалено близько 50 дерев. Про це, на своїй сторінці у “Facebook”, написала начальниця управління екології та природних ресурсів Львівської міськради Олександра Сладкова.

«Впало близько 50 дерев парку, причому більшість на одному схилі біля ресторану на вул. Кривоноса. Тепер там діра. Найбільше поламалися клени, ясени переважно вирвало з коренями, розкришилися буки. Каштани поламалися всі, які були порожні всередині, боюся таких дуже багато. Встояли серед лісоповалу, як не дивно, всі в’язи і молоді каштани», — написала Олександра Сладкова.

Відтак, мер наголосив на необхідності виділення коштів із резервного фонду, аби максимально швидко усунути наслідки негоди.

Додамо, через негоду у Львові зафіксовано понад 150 повалених дерев. За інформацією Ірини Маруняк, заступниці міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, на місцях працюють комунальні служби — розкрижовують дерева і розчищають проходи. Також завтра, в суботу, для комунальних служб буде робочий день, щоб ліквідувати усі наслідки негоди.

Нагадаємо також, на Львівщині негода знеструмила 200 населених пунктів. А під Львовом, у Брюховичах, унаслідок падіння дерева загинула 28-річна жінка.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM