Найдовший міст Західної України, на ремонт якого чекали 14 років, відкрили для проїзду на Львівщині (ФОТО)

У Крушельниці, що на Львівщині відкрили після ремонту масштабний об’єкт — міст протяжністю 852 метри, який був зруйнований внаслідок повені.  Місцеві мешканці зазначають, що  чекали  на його відновлення 14 років. Про це повідомили сьогодні у пресслужбі Львівської облдержадміністрації.

“Цей міст — один з найдовших у Західній Україні. Попередній зруйнували повені у 2008 році. Відтоді він перебував в аварійному стані, а люди пересувались по тимчасовому. Ремонт тривав упродовж двох років”, — зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

Що зробили?
— демонтували старі конструкції;
— влаштували під’їзні шляхи до мостового переходу;
— змонтували верхні регеля несучих опор та 35 балок;
— провели в’язку арматури, це повністю ручна і складна робота;
— гідроізоляція;
— облаштували захисне бетонне покриття;
— асфальтували;
— встановили баки очистки рідини;
— бар’єрне огородження та дорожні знаки;
— освітлення”Ремонтні роботи виконувала підрядна організація “Онур”.

Вартість капітального ремонту становить 65,5 млн гривень. Це важлива подія для Львівщини, капітальний ремонт моста допоможе розв’язати транспортну проблему у цьому гірському краї та забезпечить сполучення курортної Східниці із трасою “Київ–Чоп”.

Відтепер водії можуть комфортно, а головне безпечно пересуватись новим мостовим переходом, а також це має позитивно вплинути на туристичний потік, адже мандрувати комфортними дорогами значно приємніше”, — додав Юрій Бучко.Ремонт здійснювався в рамках проєкту Великого будівництва.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!