Налякані та самотні: у Полтаві п’яна матір залишила дітей на вулиці (фото)

 

Вчора, близько 23-ї години, до поліції надійшов виклик, про те, що поблизу зупинки Фурманова, у Полтаві, без нагляду дорослих знаходяться двоє дітей. Про це інформують у прес-службі патрульної поліції України.

“Налякані та самотні — такими полтавські патрульні побачили вночі на зупинці 14-річну дівчину та її 2-річну сестру у дитячому візочку, мати яких давно пішла за алкоголем. Інспектори доправили дітей до бабусі та передали всю потрібну інформацію працівникам ювенальної превенції”, — йдеться в повідомленні.

Біля зупинки громадського транспорту, інспектори побачили дівчинку 14 років, поруч з якою у дитячому візочку знаходилась її 2-річна сестра. Дівчата знаходились вночі, на вулиці, без дорослих та виглядали наляканими. Діти повідомили охоронцям порядку, що годину тому їхня мати сказала, що сходить до магазину, залишивши доньок чекати, після чого не повернулась.

Також патрульні дізналися, що жінка знаходиться в стані алкогольного сп’яніння та часто зловживає спиртними напоями.

Інспектори доправили дітей до рідної бабусі, від якої було відібрано пояснення та передано інформацію працівникам ювенальної превенції.

За вказаним фактом управління патрульної поліції в Полтавській області готує звернення про ініціацію перевірки до відповідної служби у справах дітей, для подальшого недопущення подібних випадків у цій родині. 

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!