“Нанотехнології” ремонту доріг від “Укравтодору” (відео)

Опубліковано 30 Березня 2017 о 00:33

З приходом весни асфальт на 95% українських доріг частково зійшов разом зі снігом. На усіх автошляхах розпочинається ремонтна кампанія з капітального та поточного ремонту доріг. 

У соціальних мережах користувачі публікують відео, на яких зафіксовано “новітні технології” ремонту доріг в Україні.

“Важко сказати звідки перейняли досвід ремонту доріг в нас в Україні, але побачене вражає :-). Хоча не виключено, що наші технології ще більш модерніші і можливо таки навіть тим же німцям є чого повчитися. Технологія ремонту дороги в дощ їм точно не відома. Але насправді це було б смішно, якби не було так сумно”,- жартують у соціальних мережах очевидці побаченого.

Для проведення ямкового ремонту цього року виділено понад два 2 млрд. гривень.

“На ямковий ремонт в цьому році піде десь близько 2,5-3 мільярдів гривень, саме така сума передбачена відповідно до того розподілу, який є. За ці гроші можна або провести капітальний ремонт 300 кілометрів автомобільних доріг, або забезпечити проїзд, ліквідувати ями на 30 тисячах кілометрів доріг. Це все ж показники, які сумірні і дають можливість багатьом громадянам України у всіх областях їздити, принаймні, по дорогах, а не вибоїнах і ямках”,- повідомив радник голови “Укравтодору”  Олександр Кава в ефірі телеканалу ZIK.

До Вашої уваги декілька відео із соціальних мереж, на яких зафіксовано, як відбувається ямковий ремонт в Україні:

https://www.facebook.com/100004772504178/videos/741565809345829/

 

 

 
 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM