Нардеп зі Львівщини заявив, що відзначатиме 23 лютого День захисника Вітчизни (фото)

Опубліковано 24 Лютого 2019 о 09:20

Вчора, 23 лютого, у соціальній мережі “Facebook”, народний обранець Андрій Антонищак повідомив, що він відзначає цей день.

Народний депутат обґрунтував, що це його частка життя, яку не можна викинути на смітник.

У коментарях читачі обурилися його постом. Нардеп Антонищак спробував пояснити, що генерал Кульчицький відзначав цей день, однак його попросили не прикриватися генералом.

Антонищак Андрій Федорович народився у Новому Роздолі, Львівської області — український політик і громадський діяч. Координатор 1-го батальйону оперативного призначення Національної гвардії України. Народний депутат України, член депутатської фракції партії «Блок Петра Порошенка», член Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики.

Нагадаємо, 24 серпня 2014 року, президент України Петро Порошенко заявив, що День захисника Вітчизни більше не буде святкуватися 23 лютого. У жовтні 2014 року Володимир В’ятрович, директор Українського інституту національної пам’яті, запропонував відзначати День захисника України на Покрову (14 жовтня), мотивуючи це історичною традицією вшанування українського війська цього дня. 23 лютого зараз залишається державним святом у Росії та Киргизстані. 

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM