Нардепа Лозового затримали у Празі: фальшиві євро, дослідження вуха і зниклий обмінник

У столиці Чехії місцеві правоохоронці затримали нардепа «Радикальної партії» Андрія Лозового, коли він намагався розрахуватися фальшивими євро. Народного обранця поліція зняла з рейсу і тримала у відділку, впродовж декількох годин. Про причини інциденту повідомляє видання “Ua.news”.

«Був у Празі. Вертаючись, хотів купити в duty free подарунок мамі й виявилося, що гроші — фальшиві. Оскільки, у чеському законодавстві спроба розрахуватися фальшивими коштами прирівнюється до їх виробництва — мене затримали. Зняли з літака. Як в кіно. Завезли у найближчий відділок. 8 годин тримали там (коли “шмонали” — навіщось заглядали у вуха)», — написав Лозовий, на своїй сторінці в “Facebook”.

За словами нардепа, «помічник міняв кошти — і йому дали фальшиві», про що останній написав в Україні заяву. При цьому лідер «радикалів» Олег Ляшко заявляє, що обмінник кудись «зник». В інтернеті вже жартують, що горе-депутат не перевірив хабар на фальшиві купюри, з якими поїхав до Праги.

“Народний депутат від Радикальної партії Андрій Лозовий став жертвою шахрайства з валютою”, — про це, 5 листопада, у “Facebook” повідомив лідер партії Олег Ляшко. 

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!