Наркоторговець зі Стрия потрапив до буцегарні

Наркоторговець зі Стрия потрапив до буцегарні

Стрийська місцева прокуратура довела у суді вину 30-річного місцевого мешканця, який обвинувачувався у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 307 КК України (незаконне придбання, перевезення, зберігання з метою збуту, а також незаконний збут), ч. 2 ст. 307 КК України (незаконне придбання, перевезення, зберігання з метою збуту, а також незаконний збут вчинений повторно), ч. 2 ст. 309 КК України (незаконне придбання, зберігання та перевезення наркотичних засобів вчинених повторно), ч. 2 ст. 311 КК України (незаконне придбання та зберігання прекурсорів, з метою їх використання для виготовлення наркотичних засобів та психотропних речовин вчинених повторно). Усі порушення стриянина зафіксували у прес-службі прокуратури Львівщини. 

Встановлено, що зловмисник, впродовж 2017 року, неодноразово незаконно збував психотропну речовину — амфетамін. Ціну одного пакетика оцінив у 200 гривень.

Крім цього, правопорушник незаконно придбав та зберігав у власному домі засоби для виготовлення наркотиків, зокрема, сірчану кислоту, яка відноситься до прекурсорів.

З допомогою заздалегідь заготовлених речовин, чоловік виготовляв амфетамін масою 0,64 грами.

Так, Стрийський міськрайонний суд обрав фігуранту міру покарання у вигляді позбавлення волі терміном 6 років 6 місяців, з конфіскацією майна.

загрузка...

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM