Наслідки негоди: підтоплення на Старосамбірщині, забруднення води в Дрогобицькому районі (фото)

Опубліковано 23 Червня 2020 о 17:13

Сьогодні, 23 червня, декілька сіл Старосамбірщини опинились під водою через сильні опади.

Зокрема, як повідомив Василь Курій, опублікувавши відповідні фото, відрізані від світу села Мігово, Кропивник, Велике та частину Княжполя.

Також негода завдала лиха і мешканцям села Княжпіль.

«Катастрофа. Біда. Сільська дорога стала рікою. Ми повністю відірвані від життя. Завжди спокійна і маловодна Вирва «вирвалася» у село. Те, що знаємо уже, підтоплено 6 будинків. Більше навіть обстежити важко — нема доїзду. Уся городина людей повність пропала», — розповідає Ольга Сива, голова Княжпільської сілької ради.
У селах працюють рятувальники, виїхала районна влада.

А в с. Рибник, Дрогобицького району, у зв’язку з сильною забрудненістю води, через інтенсивні опади, фільтри на водоочисних спорудах “Бухів” не справляються з очисткою води, тому 23 червня 2020 року обмежили вечірнє водопостачання до міста Борислав. Про це повідомляє Кп “Вододар”.

Вечірньої подачі води 23 червня 2020 року не буде по таких вулицях: Шевченка, Карпатська брама, Шкільна, Грушевського, Галицького, Чорновола, Яворницького, Дрогобицька, Сеник, Сосюри, Коновальця, Міцкевича, Весняна, Городище, Хвильового, Висока, Церковна, Потік.

Завтра зранку 24 червня 2020 року ранкової подачі води на м. Борислав не буде.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM