Нацрада перевірить канали “1+1” і “NewsOne”, через показ України без Криму та мову ворожнечі

Опубліковано 21 Травня 2020 о 17:47

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення призначила позапланові перевірки «Телерадіокомпанії «Студія 1+1» у Києві та супутникового телеканалу “NewsOne”.

Таке рішення ухвалили на засіданні 21 травня, повідомляє пресслужба Нацради.

Зокрема, Нацрада перевірить «1+1» через те, що телеканал у новинах показав карту України без анексованого Російською Федерацією Криму, а “NewsOne” — через висловлювання, що прозвучали в День пам’яті та примирення, які мають ознаки розпалювання ворожнечі й ненависті.

«Моніторингом Національної ради 13 квітня зафіксовано розміщення у випуску новин «ТСН», у сюжеті «Обвал цін» (о 20:25 год.), мапи України без окупованої Автономної Республіки Крим із посиланням на карту нашої країни, оприлюднену на інтернет-сторінці міжнародної організації «Nord Pool Spot»», — сказано в повідомленні.

ОВ “Новини 24 години” (супутниковий телеканал “NewsOne”) перевірять через передачу “Протистояння”, яку показували 8, 9 та 10 травня. У цьому ефірі прозвучали твердження щодо служби значної кількості євреїв у військах нацистського Третього Рейху та існування єврейських дивізій СС мають ознаки заперечення і спотворення Голокосту та розпалення ворожнечі щодо єврейського народу.

Перевірки обох телекомпаній відбудуться після завершення карантину.

 

 
 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM