Наїзд на водія, який проводив заміну колеса біля Червонограда, міг скоїти працівник поліції,- соцмережі

 

Знайшли водія, який скоїв наїзд на чоловіка біля Червонограда, що проводив заміну колеса на своєму автомобілі.

Як зазначається на сторінці спільноти «Підслухано в Червонограді» у “Facebook”, «червоне авто знайдене… Власник, співробітник поліції, який поки стверджує, що за кермом був не він. Прохання відгукнутися свідків ДТП на перехресті! Треба встановити,  хто був за кермом».

Як повідомляє на своїй сторінці у “Facebook” постраждалий, внаслідок наїзду, Роман Опацький, “червоне авто знайдене… Власник… співробітник поліції, який поки стверджує, що за кермом був не він. Прохання відгукнутися свідків ДТП на перехресті! Треба встановити 100 % хто був за кермом…. Там було велике скупчення автомобілів, я ще подумав, що хтось догнав його і зупинив. Водій авто, який вдарив мене і втік, створив через 300–400 метрів ДТП на перехресті біля автостанції. В’їхав у “Жигуль”, швиденько заплатив і поїхав далі. Прохання свідкам цього ДТП відгукнутися. Є підстави вважати, що водій був п’яний але зараз говорить, що за кермом був його батько».

Як повідомлялося, біля Червонограда невідомий водій скоїв наїзд на чоловіка, який ставив запасне колесо на автомобіль, і втік з місця ДТП.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!