Не дали проголосувати за ID-картками: на двох голів ДВК Львівщині готують подання до прокуратури

Опубліковано 8 Квітня 2019 о 17:28

Голови двох дільничних виборчих комісій на Львівщині не дали можливості виборцям проголосувати за ID-картками. Про це, під час апаратної наради у ЛОДА, повідомила начальниця відділу адміністрування Державного реєстру виборців Зоряна Павлів, передає кореспондент “Дивись.info”.

«У нас були чотири скарги на те, що члени виборчих комісій не давали змоги проголосувати за ID-карткою. Це є незаконно, було роз’яснення ЦВК. Я особисто спілкувалася з головами дільничних виборчих комісій, двох голів вдалося переконати, а двох — ні», — розповіла Зоряна Павлів.

Прокурор Львівської області Юрій Квятківський попросив передати відповідні матеріали у прокуратуру. Його підтримав голова ЛОДА Олег Синютка. «Я дуже прошу матеріали щодо тих двох голів дільничних виборчих комісій скерувати у прокуратуру, а також простежити, щоб на виборах 21 квітня ці люди не потрапили до списку членів виборчих комісій», — заявив голова ЛОДА.

Загалом, у день голосування на “Гарячу лінію області” зі скаргами звернулося 23 громадян. За словами Зоряни Павлів, більше половини з них вдалося вирішити відразу. Зокрема, звернення надходили від виборців, які стояли на консульському обліку, і мали голосувати на закордонних дільницях. Також була скарга щодо поганого освітлення у кабінках для голосування.

загрузка...

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM