Не пристосована під потреби людей: львів’яни скаржаться на небезпечну, недолуго зроблену зупинку (відео)

У Львові на початку вулиці Шевченка одна з зупинок громадського транспорту не пристосована під потреби людей. Недолуге рішення просять змінити, доки йде реконструкція вулиці й недоліки ще можна виправити.

Активісти ГО “Зручне місто”,  зняли відеоролик про цю небезпечну зупинку, передає “Еспресо.Захід”.

“Пробуємо достукатись до чиновників, бо самі вони тих проблем не бачать і не хочуть бачити. На початку вулиці Шевченка маємо дуже нелогічну і неадекватну зупинку, але це ще можна виправити”, — підписали відео активісти.

Зокрема, вони наголошують, що фактично зупинка є на пішохідному переході, коли автобус зупиняється, то часто блокує його.

“По-друге, тут немає нормального посадкового майданчика. А сам знак — у кущах. Другого знака, який сповіщає про кінець посадкового майданчика тут немає. Тут є кусочок тротуару між деревами, велодоріжка і всі люди тиснуться. Тут паркуються, якісь таксисти-перевізники. Це не є нормально, це мали би виправити при реконструкції вул. Шевченка”, — наголошують активісти.

Активісти  зазначають, що буквально за декілька метрів є достатньо місця, щоб зробити адекватну зупинку.

“Чому про це ніхто не подумав? Люди як мають сідати? Шановні чиновники, якщо ви не знаєте, то хочемо нагадати, що зупинка — це не просто знак, це нормальний посадковий майданчик, це павільйон, смітники, тактильна плитка”, — підсумовують громадські діячі.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!