Недіючу Львівську виправну колонію продали майже за 400 мільйонів гривень

У четвер, 3 червня, у Львові на аукціоні продали майно недіючої Львівської виправної колонії № 48 за 377,5 мільйонів гривень. Про це повідомив міністр юстиції Денис Малюська.

Міністр зазначив, що за результатами торгів ціна об’єкту від стартової  у 132 млн 674 тис 303 гривень 55 копійок зросла до 377 млн 500 тисяч гривень. Участь у прозорих торгах взяли 7 підприємців.

«Розподіл виручених коштів відбуватиметься за принципом 30/70: 30 % піде до державного бюджету, 70 % піде на відбудову в’язничної інфраструктури і «Великий розпродаж в’зниць» перетвориться на «Велике будівництво в’зниць». Тільки замість занедбаного і розваленого хламу ми отримаємо нові в’язниці, які відповідають європейським стандартам та не є ганьбою для держави»,зазначивДенис Малюська.
Це перший продаж «Великого розпродажу в’зниць»спільного проєкту Мін’юсту та Фонд державного майна України.

Додамо, що Львівська виправна колонія складається з двох частин і має будівлі загальною площею 39,8 тис м² на земельній ділянці площею 13 гектарів. В’язниця не функціонує за призначенням з початку 2018 року. Відтак, будівлі поступово розвалюються, а на їх утримання держава витрачає мільйони гривень. Водночас, приватизація дозволить залучити кошти на розбудову нової в’язничної інфраструктури за межами міста, яка відповідатиме європейським стандартам, а також поповнити державний бюджет і перетворити міську територію на сучасний простір.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!