Неймовірний факт: у львівських садочках близько 200 вільних місць

У середині листопада завершилася третя хвиля зарахування дітей до закладів дошкільної освіти. Станом на 25 листопада, у дошкільних закладах Львова є 198 вільних місць. Про це відзвітували у пресслужбі львівської міської ради.

Заступниця міського голови з гуманітарних питань Галина Слічна, розповіла, що зараз великого напливу на зарахування немає.

«14 листопада у нас завершилась третя хвиля зарахування дітей до закладів дошкільної освіти. Ми провели моніторинг — у Львові зараз є 198 вільних місць у садочках. Переважна більшість вільних місць — у групах середнього і старшого віку.

Найбільше їх — у садочку № 5, що на вулиці Таджицькій, оскільки ми там нещодавно відкрили нові групи. Вільні місця у групах можуть зайняти не лише діти, які не потрапили до садочків під час трьох хвиль зарахування. Зараз батьки дітей, які вже навчаються у ДНЗ далеко від дому, мають можливість подивитися на локації дошкільних закладів із вільними місцями та перереєструвати свою дитину у будь-який із них”, — наголосила Галина Слічна.

Відтак, у групах раннього віку є 35 вільних місць, у молодших — 60, у середніх — 46, і в старших — 57.

Додамо, що до кінця року кількість місць у закладах дошкільної освіти збільшиться, адже відкриються групи в нових садочках на Чижевського, Олесницького та Грінченка.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!