Нелегальний мінізавод на Львівщині викачував нафту з нафтопроводу «Дружба» (фото)

Правоохоронці Львівщини викрили викрадення нафти через промислову врізку в нафтопровід «Дружба». Про це повідомляє пресслужба Львівської обласної прокуратури.

За процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури, слідчі Головного управління Нацполіції у Львівській області, за оперативного супроводу відділу внутрішньої безпеки та оперативного управління Головного управління ДФС у області, викрили пошкодження об’єкту магістрального нафтопроводу та крадіжку нафти в особливо великих розмірах (ч. 2 ст. 292, ч. 5 ст. 185 КК України).

Під час проведення невідкладних обшуків у Стрийському районі на Львівщині виявлено діяльність нелегального стаціонарного нафтовідвантажувального комплексу. Мінізавод розташований за кілька кілометрів від несанкціонованої врізки у нафтопровід «Дружба» НАК «Нафтогаз України» і здійснював викачування і викрадення нафти у промислових масштабах.

Правоохоронці також задокументували процес транспортування викрадених нафтопродуктів спецавтомобілями до місць реалізації.

Вилучено транспортні засоби, техніку, обладання та інші знаряддя вчинення злочину, а також близько 150 тон нафтопродуктів. Встановлюється сума збитків, заподіяних внаслідок врізки у нафтопровід.

Фото: прокуратури

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!