Немає зв’язку: у громадському транспорті Львова не працюють GPS-трекери

У Львові, 10 березня, трапився збій у роботі GPS-трекерів громадського транспорту. Наразі, рух автобусів, трамваїв та тролейбусів міста неможливо відстежити у жодному мобільному додатку. Про це повідомив міський голова Андрій Садовий у “Facebook”.

GPS-зв’язок у громадському транспорті Львова забезпечує компанія “MicroGIS”. Наразі, її фахівці роблять усе можливе, щоб відновити нормальну роботу GPS. Мер Львова Садовий розповів, що 10 березня стало неможливо відстежити громадський транспорт Львова у спеціальних додатках чи картах. Збій GPS-зв’язку трапився через пожежу.

“Річ у тому, що вночі сталася пожежа у дата-центрі SBG1 у Страсбурзі. Компанія, яка забезпечує передачу даних, робить все необхідне, щоб відновити зв’язок. Вже до кінця дня буде відомо, коли відновиться робота центру і запрацюють GPS-трекери”, — зазначив міський голова.

За словами начальника управління транспорту ЛМР Ореста Олеськіва, громадський транспорт неможливо відстежити не лише у мобільних додатках, а й на табло. Проте, за інформацією “MicroGIS”, фахівці компанії вже розглядають різні варіанти, як відновити роботу GPS-зв’язку у найкоротші терміни.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!