Невдовзі в зоні ООС планують почати демонтаж фортифікаційних споруд, — Міноборони

Вчора, 29 жовтня, повідомили про розведення військ у зоні неподалік Золотого-4, Луганської області, яке триватиме впродовж трьох діб. Про це йдеться на сайті Міноборони, пише “ТСН”.

Командувач Об’єднаних сил Володимир Кравченко, під час брифінгу у Краматорську розповів, що 8 жовтня 2019 року, Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ зафіксувала останній обстріл ділянки розведення в районі населеного пункту Золоте-4, тому розведення стало можливим сьогодні.

“Загалом, заходи щодо розведення сил і засобів будуть відбуватися впродовж трьох діб. 1 листопада через МЗС буде повідомлено СММ ОБСЄ про завершення процесу розведення військ”, – сказав військовий та наголосив, що процес розведення відбувався під наглядом спостерігачів СММ ОБСЄ, із використанням БПЛА, та СЦКК.

За його словами, також залежно від оперативної і тактичної обстановки буде здійснюватися пошук і знищення мінно-вибухових загороджень, демонтаж фортифікаційних споруд та інших об’єктів військового призначення в межах визначеної ділянки. 

Нагадаємо, що сьогодні, 30 жовтня, Українська сторона СЦКК знову повідомляє про чергові обстріли з боку збройних формувань Російської Федерації.

Зокрема, 28 жовтня, у період з 20.45 до 21.25 год. та з 21.53 до 22.40 год. з боку ЗФ РФ у напрямку населеного пункту Золоте-4 здійснено обстріли із застосуванням стрілецької зброї.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!