Невідомі знищили пам’ятник на місці загибелі львів’янина Юрія Вербицького

Сьогодні варвари знищили символічну могилу на місці, де було знайдено тіло закатованого Героя Небесної Сотні Юрія Вербицького. Про це інформують, у “Facebook”, “Вартові Майдану”.

“Напади на цінності Майдану продовжується сьомий рік”, — йдеться у повідомленні.

У 2014 р. мешканці села Гнідин Бориспільського району Київської області встановили пам’ятник на місці, де було знайдено тіло закатованого активіста Євромайдану Юрія Вербицького.

На місці смерті Вербицького гнідинці встановили хрест із фотографією і написом: “Він загинув за нас”.

Символічна могила активіста Майдану знаходиться в лісі, приблизно за 250 метрів від дороги Київ–Гнідин. До неї веде просіка, біля початку якої теж встановлена фотографія Юрія.

Читайте також:   Під час пожежі у сільському будинку на Львівщині знайшли тіло жінки

Юрій Вербицький — кандидат фізико-математичних наук, сейсмолог львівського Інституту геофізики Національної академії наук. Він був волонтером на Євромайдані, працював на кухні. Поїхав у Київ, узявши відпустку на роботі.

У ніч із 20 на 21 січня, коли 50-річний Вербицький розносив чай на Грушевського, його поранило в око. Представник Ради Майдану Ігор Луценко відвіз Вербицького в Олександрівську лікарню. Звідти обох активістів викрали невідомі і 15 годин піддавали тортурам.

Юрія Вербицького знайшли мертвим у Бориспільському районі Київської області.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!