10-річна дівчинка з Києва передала для армії 21 тис грн, які виграла в шашки (ФОТО)
Валерія пропонує на вулиці зіграти з нею за благодійний внесок
![](/uploads/media/38/7a/387af78d3261881000a8766988dc70b0_w640.jpg)
10-річна киянка передала у Благодійний фонд Сергія Притули для потреб ЗСУ 21 тисячу гривень.
Про це повідомив на своїй сторінці у «Facebook» актор, волонтер Сергій Притула.
«Валерія. 10 років. Грала на вулиці в шашки з людьми. Якщо людина програвала — платила за гру. Програли всі, хто грав з Валерією. Валерія — чемпіонка світу з шашок. І спонсор нашого фонду. +21 000 грн в скарбничку. Лисий ботокс здохне і так і не зрозуміє, чому програв. А тому, що наш народ з такими дітьми перемогти неможливо!», — написав Сергій Притула.
Як повідомляє «Правда Тут», киянка Валерія Єжова, 10-річна чемпіонка світу з шашок, грою збирає гроші для ЗСУ. Дівчинка пропонує всім охочим на вулиці зіграти з нею за благодійний внесок, який потім відправляє військовим.
«Зараз навчаюся в Київському палаці для дітей та юнацтва. У мене перший дорослий розряд. Я вже грала на чемпіонатах світу, Європи, три роки поспіль вигравала чемпіонат Києва. А ще я — чемпіонка світу для дітей до десяти років, чемпіонат проходив минулого року в Туреччині, — розповіла дівчинка і додає: Скоро, першого серпня, буде чемпіонат Європи, але це дуже дорого, тому не знаю, чи поїду».
Лєра вирішила допомагати армії і робити те, що може найкраще, — грати в шашки.
![](/uploads/media/e8/58/e858ea89c4551c8e5e7bde31d63cb265_w1600.jpg)
Як повідомлялося, українці з блискавичною швидкістю зібрали кошти на чотири «Народні Bayraktar».
![](/uploads/media/96/f4/96f40bab5eda81c009828c70dcd1b859_w960.jpg)
Під час ранкової тривоги Миколаїв зазнав масованого обстрілу ракетами: є постраждалі (ФОТО, ВІДЕО)
Відомо про влучання у медичні заклади, житлові будинки та автомобілі
![](/uploads/media/0d/f2/0df2a3621b571cfbf0122ae469577f02_w640.jpg)
У Львові звільнили медика, який ігнорував повітряну тривогу
Медик подав у суд та виграв
![](/uploads/media/89/e1/89e1453328e545e2717641614f8c8ca7_w640.jpg)
Інститут вивчення війни оцінив ймовірність прямої участі білорусі у війні в Україні
Ймовірність є низькою