10-річний хлопчик впав з аварійного моста у гірську річку (ФОТО)
У селі Пороги, Солотвинської громади, що на Івано-Франківщині, 10-річний хлопчик впав з аварійного моста у річку Бистриця Солотвинська.
Як інформує «Варта1», з посиланням на «Суспільне», після падіння з переправи дитину із травмами госпіталізували у медзаклад.
Генеральний директор Івано-Франківської обласної дитячої лікарні Тарас Мельник розповів, що хлопчика привезли 8 вересня приблизно о 19:00.
«Дитина — у важкому стані. У хлопчика поєднана щелепна травма, відкритий перелом черепа, переломи передпліч. Тільки що завершили операцію. Її проводили дві бригади: нейрохірургічні і травматологічні. Тяжка дитина. Операція дуже вдало пройшла. Зараз дитина лежить у реанімаційному відділенні в післянаркозному стані. Завтра буде більш зрозумілий стан, надіємося, що хлопчик буде жити», — сказав Тарас Мельник.
У повідомленні, яке розмістили у спільноті «Panjku Gromada» у «Facebook», йдеться про те, що міст — в аварійному стані.
«Влада обіцяє і нічого не робить. Хто має нести відповідальність за те, що сталося? Просимо надати роз'яснення, чому мають страждати наші діти, де обіцяний ліс, і що робити далі?», — йдеться у дописі.
varta1.com.ua: Новини
У Чорткові так затопило будинок, з якого власники могли виїхати за кордон, що вода лилася через вікна (ФОТО)
Працівники водоканалу склали акт про витік води, і тепер власникам доведеться сплатити чималий штраф за неконтрольоване споживання
На станції метро у Києві загинув пасажир, впавши під поїзд (ФОТО)
Загиблого деблокували та підняли на платформу. Обставини встановлюватимуть правоохоронці
На вантажному вагоні в Одесі двох підлітків смерельно вразило струмом (ФОТО)
Встановлюються всі обставини події, після чого їй буде надана правова кваліфікація
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
Коментарі