100-днів війни: військові оприлюднили кількість ракет, які збили у небі над Львівщиною

Ось такі підсумки

ФОТО: інформативне

У військовій адміністрації Львівщини  на сотий день повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України повідомили, кількість ракет, які ворог випустив по території області. Про це повідомив очільник ОВА Максим Козицький.

«За 100 днів повномасштабної війни Сили ПвК «Захід» збили у небі над Львівщиною 23 крилаті ракети та 11 безпілотників ворога. Хочу наголосити, що ці цифри стосуються лише Львівської області, оскільки Повітряне командування «Захід» працює у 8 областях на заході України», — повідомив Максим Козицький.

Очільник ОВА подякував бійцям протиповітряної оборони за те, що впродовж 100 днів вдень та вночі вони реагують на кожну загрозу та захищають мешканців.

«Прошу мешканців області не ігнорувати сигнали про повітряну тривогу. Щоразу, коли лунає сирена, є небезпека. Отже, треба йти в укриття. У жодному разі не фотографуйте та не знімайте на відео підозрілі літальні об’єкти. Повідомляйте про них у чат-бот «Шось летить». Цей чат-бот Львівська ОВА та IT-фахівці розробили для того, щоб уважні цивільні люди могли допомогти нашим силам ППО», — додав Максим Козицький.

Очільник обласної військової адміністрації додав, що чат-бот працює на території всієї України. Від 2 квітня ним скористалися 35 тисяч користувачів. Останнім часом все більше повідомлень надходить з Дніпропетровської, Миколаївської та Одеської областей. А також традиційно — зі Львівщини, Рівненщини, Волині та Івано-Франківщини.

Ця розробка допомагає українським воїнам і дуже дратує ворога. Він створив щонайменше три підробки чат-бота «Шось летить».

Читайте також