100 доларів за зрадника: Кім платитиме українцям, які повідомлятимуть про корегувальників РФ (відео)
Голова Миколаївської ОВА Віталій Кім заявив, що кожного зрадника буде покарано
Голова Миколаївської ОВА Віталій Кім платитиме по 100 доларів тим українцям, які повідомлятимуть про корегувальників ракетних ударів РФ.
Про це сьогодні, 18 липня, очільник Миколаївської ОВА Віталій Кім розповів у «Telegram».
«Росіяни платять через «Telegram»-канали, обіцяють анонімність нашим громадянам, які погоджуються бути для росіян корегувальниками ракетних ударів. Вони платять копійки — 1000–1500 грн. Корегувальників ми все одно затримуємо. Але такий час, що потрібно допомагати. Я платитиму 100 доларів кожному, хто повідомлятиме про корегувальників. Ми ще пропрацюємо механізми, але вже можна придивлятись до негідників, які допомагають росіянам. Це стосується Миколаївської області», — сказав Віталій Кім.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- У FT вважають, що переговори з Трампом принесли невдачу для Зеленського
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Розʼяснення про обмеження пільгових поїздок у Львові
- СБУ затримала двох зрадників, які звітували ворогу про наслідки удару «Орєшніком» по Львівщині
Найчитаніше
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- Комунальники зі Львова розповіли, що зараз побачили в старих будинках у центрі Києва (ФОТО)
- На фронті загинули два воїни з однієї громади Львівщини
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
Коментарі