11-річна дівчина впала з 6-метрового мосту в Бориславі
Дитину госпіталізували до районної лікарні міста Дрогобич. Її стан оцінюється як середньої важкості
У вівторок, 9 липня, близько 20:45, до екстрених служб надійшло повідомлення про надзвичайну ситуацію в Бориславі. На вулиці Ірини Сеник з 6-метрового мосту впала 11-річна дівчинка. Про це повідомили у Департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОВА.
Як стало відомо, дитину госпіталізували до районної лікарні міста Дрогобич. Її стан оцінюється як середньої важкості. Наразі медики встановлюють точний діагноз.
Причини та всі обставини падіння наразі з'ясовуються правоохоронними органами. Деталі події будуть встановлені в ході розслідування.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Поліція Львівщини встановлює особу померлого чоловіка з татуюванням
- Якою буде погода у Львові та області завтра, 22 червня
- На Львівщині внаслідок наїзду потяга загинув юнак, який лежав на колії
- Якою буде погода у Львові та області завтра, 23 червня
- У ДТП на Львівщині загинула 74-річна водійка електромопеда
Коментарі