11-річний хлопчик-переселенець з Донеччини зібрав гроші на 20 бронежилетів та тепловізор для ЗСУ (ФОТО)

Родина Максима змушена була переїхати з міста Покровськ до Чернівців

Фото: НПУ

Родина Максима змушена була переїхати з міста Покровськ до Чернівців, де школяр прагнув допомогти своїй сім'ї та країні. Щоб заробити гроші для армії, Максим написав оголошення про пошук роботи та за символічну суму допомагав сусідам виносити сміття, приносив питну воду та ходив за покупками.

«Я шукаю роботу» - це оголошення розчулило місцеву спільноту. Гроші, які отримує Максим він відправляє на потребу ЗСУ.

Як повідомляє Нацполіція Чернівецької області, більше 20 бронежилетів, розгрузки, одяг, оптичні прилади та гроші на лікування поранених – за підтримки дорослих це все хлопчик уже відправив захисникам України.

Щоб заробити гроші для армії, Максим написав оголошення про пошук роботи і за символічну суму допомагав сусідам виносити сміття, приносив питну воду та ходив за покупками. Були серед замовлень й інші цікаві пропозиції.

«Якось мені написав солдат і сказав, що хоче зробити дружині подарунок, – пригадує хлопчик. – Він попросив мене придбати квіти і доставити його дружині. Коли ми прийшли до жінки, вона не могла повірити, що ті квіти – для неї. А потім розплакалася від несподіванки».

Максимко по-дитячому щиро тішиться своїми успіхами. Ще місяць тому хлопчик мріяв заробити кошти для придбання бодай одного бронежилета, який врятує життя якомусь відважному бійцю. Зізнається: через своє оголошення про пошук роботи він познайомився з багатьма хорошими людьми, завдяки яким йому вдалося відправити на передову більше 20 бронежилетів, 5 розгрузок, тепловізор і пристрій нічного бачення.

Крім цього, разом з мамою школяр переказав частину коштів на придбання одягу захисникам, а також на реабілітацію військовослужбовця, який через поранення втратив ногу.

Мама хлопчика Олена розповідає: «Максим за цей час дуже змінився та став ще більш відповідальним. Він постійно питає, чим ще допомогти нашим захисникам. Мене це надихає і завдяки синові я розумію, що не можу здатися, не можу скласти руки і не діяти».

«Сім’я Максимка мріє повернутися додому і відбудовувати рідне місто. А щоб пришвидшити цей момент, родина заповзято допомагає нашій армії та наближує перемогу над російськими окупантами», зазначається у повідомленні Нацполіції.

Фото: НПУ

Читайте також